NAUDINGA INFORMACIJA

Viskas apie reklamą internete ir SEO paslaugas

Raktažodžių analizė

2021 02 25

AdPartner

Raktažodžių analizė

Raktažodžių analizė yra svarbi ne tik atliekant savo internetinės svetainės vidinį SEO optimizavimą, bet ir skelbiant reklamą Google Ads platformoje, rašant straipsnius ir skelbiant įrašus socialiniuose tinkluose. Raktažodžiai turi būti atrinkti kruopščiai, nes jų dėka potencialūs klientai jus randa.

Paveikslėlių paieška

2021 02 21

AdPartner

Google paveikslėlių paieškos atnaujinimas

Google savo Twitter paskyroje pranešė, kad 2020 metų lapkričio mėnesį išleido atnaujinimą Google paveikslėlių paieškoje. Atnaujinimo tikslas yra sumažinti dubliuotus paveikslėlius paieškos rezultatuose. Google teigia, kad dabar paveikslėliai yra daugiau vizualiai skirtingi, bei tinkamai atitiks jūsų užklausą.

2020 metų statistika

2021 01 11

AdPartner

2020 metų statistika

Persivertė kalendoriniai metai, įžengėme į 2021 metus. Tam, kad galėtume tiksliau prognozuoti ateitį, būtina labai aiškiai suprasti praeitį. To įrodymas, finansų rinkų ir akcijų biržų prognozių modeliai. Jų visų algoritmai paremti tikslia praeities analize, nes viskas turi savo cikliškumą.

Reklamos internete formos

2021 01 08

AdPartner

Google Analytics nauda

Google Analytics - įrankis skirtas stebėti svetainės srautui ir analizuoti savo auditoriją, nustatyti svetainės anomalijas ir UX dizaino klaidas. Realiai naudojant šį įrankį galima išsiaiškinti daug įvairių jūsų svetainės klaidų ir jas ištaisyti, taip pat galima sekti jūsų skelbiamų reklamų.

2020 metų statistika

2020 11 22

AdPartner

Skaitmeninės reklamos nauda

Egzistuoja įvairios reklamos formos: spausdintinė reklama, radio, televizijos reklama, lauko reklama ir t.t.. Konkrečiam verslui tinka, tam tikros reklamos formos. Šiandienai, kai beveik visi verslai persiorientavo į el. prekyba ar paslaugų užsakymą internetu, skaitmeninė reklama tiesiog būtina.

Reklamos internete formos

2020 11 03

AdPartner

Efektyvios ir nebrangios reklamos kūrimas

Analizuojame, planuojame ir kuriame įvairią internetinę reklamą su vienu pagrindiniu tikslu - padėti lengviau surasti prekes ar paslaugas, kurias galite pasiūlyti savo klientams. Egzistuoja eilė puikių gaminių, kuriuos galėtų rasti daugiau vartotojų, tačiau jie žinomi tik siaurai susijusių žmonių grupei.

SEO optimizacija

2020 10 10

AdPartner

SEO optimizavimo nauda jūsų pelnui

SEO, tai paieškos sistemoms optimizuotas turinys. Tai reiškia, kad ir kokia paieškos sistema Goodle, Bing ar Yandex jūsų ieškos, jūsų verslo puslapis, bus optimizuotas paieškos robotams ir atitiks visas būtinas nustatytas sistemų taisykles. Tai vienas iš faktorių, kuris padės pakilti į sąrašo viršų.

Reklamos internete formos

2020 09 10

AdPartner

Kodėl dabar reklama internete yra svarbu?

Šiais metais pasikeitė tiek daug dalykų, ko niekada negalvojome. Pandemija darbą perkėlė į namus. Verslas patyrė daugybę iššūkių, kai kas tiesiog neišgyveno. Ženkliai susvyravo tų paslaugų teikėjai, kurių paslaugos nėra pirmo būtinumo. Liko tik dalis verslų, kurie gali jaustis saugiai: farmacija, maistas, kurjeriai.

Kontaktai

Susisiekite

Parašykite mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Pagaminsim jums reklamą

© 2022 UNIPARTNER