REKLAMA INTERNETE

INTERNETINIS MARKETINGAS

Google Ads, Facebook, Instagram, YouTube, ReMarketingas

Krenta pardavimai, o gal nepavyksta išaugti?

Sprendimas yra - investuoti į reklamą.
Dažnas klausimas, ką pasirinkti?

Pastarųjų metų rinkodaros tyrimai, ekspertų išvados ir žmonių atsiliepimai rodo, kad efektyviausia pastaroji - internetinė reklama. Tokia reklamos forma už mažiausią biudžetą, generuoja didžiausią gražą ir pardavimus.

Internetinio marketingo kūrimas

Kuriame internetinį marketingą t.y. internetinę reklamą tam, kad ji padėtų surasti prekes ar paslaugas. Atliekame paslaugą, kuri Jums generuoja pajamas. Atlikę Jūsų veiklos analizę mes pasiūlysime Jūsų poreikius ir iškeltus tikslus atitinkančią strategiją, kaip su Jūsų finansinėmis galimybėmis pasiekti maksimalų rezultatą.

Reklamos sklaidos būdų yra labai įvairių:
- spausdintinė komercinė spauda (lankstinukai, skrajutės, bukletai, plakatai)
- spausdintinė reklama leidiniuose (laikraščiai, žurnalai)
- spausdintinė lauko reklama (reklaminiai tentai, reklaminiai stendai)
- radijo reklama
- televizijos reklama
- reklama YouTube kanale

Pasirinkimo būdų daug ir įvairių. Trumpai ir argumentuotai paanalizuokite jų privalumus ir trūkumus.
Spausdintinė komercinė spauda vis dar populiarus ir nebrangus reklamos būdas, tačiau nusiteikite, kad pamatuoti grįžtamąjį ryšį bus gana sudėtinga ar net neįmanoma. 
Spausdintinė reklama leidiniuose populiarus, tačiau brangus reklamos būdas, pasiekiantis tik ribotą auditoriją ir be grįžtamojo ryšio. Tinka specifiniams produktams reklamuoti.
Radijo reklama, efektyvi, įsimenanti, tačiau brangi ir turinti trumpalaikį efektą.
Televizijos reklama, beveik be trūkumų, tačiau labai brangi. 
Reklama Youtube, turi mažai trūkumų, nėra brangu, dinamiška ir labai įsimenanti, tačiau turi ribitą sklaidą.

Internetinis marketingas, kuris bendrai apima visą reklamą internete, paieškos sistemose Google, Bing, Yandex, visuose socialiniuose tinkluose, Facebook, Instagram, LinkedIn, t.t... ir media platformas Youtube, Spotify, Deezer, apima didžiausią auditoriją, potencialių klientų. Tai įvairaus amžiaus, aktyvūs žmonės, kurie dirba, kuria ir vartoja. Tai tie klientai ir ta tikslinė auditorija kuri svarbi kiekvienam verslo segmentui, nuo restorano iki automobilių serviso. Toks reklamos administravimas labai lankstus, turintis aiškų matavimo būdą, teikianti aiškius rezultatus pasibaigus reklamos laikui ir leidžianti lanksčiai manipuliuoti tiksline auditorija bei skiriamu biudžetu.

Mes nesirenkame internetinės reklamos kanalų, kurie šiuo metu yra madingi ir ant bangos, mes testuojame, analizuojame ir ieškome geriausiai tinkančių internetinio marketingo kanalų jūsų veiklai. Sprendimus priimame pagrįstai ir pasitelkdami Google Analytics, Ahrefs, Facebook Ads manager pateikiamomis ataskaitomis ir skaičiais. 

Kodėl dabar reklama internete yra svarbu?

Reklama padidinima išlaidas, tačiau padidina ir pajamas maždaug 3 kartus. Gal vistik verta investuoti? Sužinokite kodėl?

Reklama internete

4 SĖKMĖS ETAPAI

Dažnas klausimas, kaip sekasi? Pastebėjom, kai dirbi tai ir sekasi. Sutinkate?

Šiame etape atliekama pilna kliento veiklos analizė. Analizuojame jūsų veiklą, produktus ar paslaugas, konkurentus ir jums aktualius pardavimo kanalus. Užduodame jums eilę klausimų, gilinamės į jūsų veiklą ir konkurentus. Atliekame pilną svetainės ir reklamų vertinimą. Bendrai suformuluojame tikslus ir aptariame lūkesčius. Įvardijame aktualius ir labai konkrečius reklamuojamus produktus ar paslaugas. Išskiriame eilę raktažodžių, su kuriais siekiame pozicijų.

SEM, tai „Search Engine Marketing“, lietuviškai Paieškos sistemų marketingas. Kitais žodžiais – tai internetinio marketingo dalis, kurio tikslas padidinti svetainės lankytojų srautą iš paieškos sistemų Google, Bing rezultatų puslapių. Tai mokamos ir organinės paieškos rezultatų visumos sugeneruotas srautas. Iš analitikos duomenų vertiname jūsų svetainės paieškos ir tiesioginių žmonių apsilankymų skaičių.
Vertiname jūsų svetainės bendrą SEOSearch Engine Optimization“, kuris susideda iš atskirų dalių. Teikiame rekomendacijas, kaip patobulinti turinį, kaip išsitaisyti klaidas ir pagerinti savo pozicijas organinėje paieškoje.

Puslapių SEM paruošimas. Tai didelis darbas apimantis vidinį visų puslapių SEO darbus. Papildomai pridedant mokamas reklamas. Angliškai „On-Page Optimization“ – tai svetainės viduje vykdomi darbai. Pagal viešai žinomas taisykles ir rekomendacijas optimizuojamos svetainės turinys, struktūra, greitis. Keičiamas ir pildomas SEO tekstais pagrįstas turinys, kuriami media failai. Siekiame sukurti unikalias nuotraukas ir pristatomuosius video, kurie išlaikytų lankytojų dėmesį ir kuo ilgesnį laiką užlaikytų jūsų puslapiuose.
Papildomai kuriame Google Ads reklamas, statines ir dinamines banerines reklamas, pildome turinį, tvarkome jūsų socialinių tinklų paskyras. Tai kasdieninis planavimas, rašymas, grafikos kūrimas ir redagavimas. Informacija turi būti savalaikė, įdomi, pateikta patraukliai ir svarbiausia sudominti.

Paskutiniame etape labai svarbu sukurti nuorodų tinklą internete. Tai angliškai „Off-Page Optimization“ - darbai atliekami svetainės išorėje. Darbų tikslas pateikti argumentus Google ir Bing sistemoms, kad jūsų svetainė yra svarbi, o jos turinys kokybiškas bei naudingas paieškos sistemos lankytojams. Juk norint patekti tarp pirmųjų 10, kažkas turi pasitraukti žemyn. Turinys ir stiprios rekomendacijos iš kitų puslapių, yra esminiai argumentai, kodėl jūsų svetainė bus reitinguojama aukščiau nei konkurentų.

Analizuojame jūsų veiklą, produktus ar paslaugas, konkurentus ir jums aktualius pardavimo kanalus

Analitinis darbas, vienas svarbiausių tinkamos strategijos sukūrimui.

Kuriame skaitmenines reklamas, pildome turinį, tvarkome jūsų socialinių tinklų paskyras

Tai kasdieninis planavimas, rašymas, grafikos kūrimas ir redagavimas. Informacija turi būti savalaikė, įdomi, pateikta patraukliai ir svarbiausia sudominti.

Teikiame jums ataskaitas apie Google pozicijas pagal paieškos frazes, biudžetą ir lankomumo statistiką

Analizuojant duomenis svarbu juos teisingai susieti. Analitika suteikia labai daug ir įvairios informacijos, bet svarbiausia, ją teisingai apdoroti.

Paslaugų planai

Pristatome savo paslaugų planus. Kainos nurodytos nuo tam tikros sumos ir gali keistis priklausomai nuo papildomų darbų apimties. 

Pagrindinis

nuo 149€

be PVM

Standartinis

nuo 299€

be PVM

Premium

nuo 399€

be PVM

Būti matomam svarbiausia. Niekas nepastebės, jei nesirodysi.

J. Basanavičiaus al. 5, Kaunas

AdPartner | reklama internete

© 2020 UNIPARTNER