REKLAMA INTERNETE

SKAITMENINĖ RINKODARA

Google Ads, Facebook, Instagram, YouTube, ReMarketingas

Skaitmeninės rinkodaros kūrimas

Skaitmeninė rinkodara – tradicinio marketingo analogas internetinėje erdvėje, naudojant paieškos optimizavimo ir pardavimo skatinimo įrankius, siekiama sukurti ir pateikti rinkai ekonominę vertę turinčias prekes ar paslaugas.

Palyginus su kitais reklamos būdais, skaitmeninės rinkodara efektyviausia ir teikianti daugiausia informacijos apie jos rezultatus. Nuolatos visiems įprastas pasakymas „nežinau kiek man apsimoka ta reklama“ jau netenka prasmės. Suprantama labai tikslaus matavimo įrankių nėra, tačiau pagal analitiką, atmetimo rodiklius ir konversijų skaičių galima pakankamai tikslai įvertinti naujų užklausų kiekį ir galimus pardavimus.

Tai nuolatos auganti reklamos rinkos dalis, savo apimtimi jau tapusi didžiausia iš visų įmanomų reklamos būdų. Tokios reklamos augimo apimčių tiksliai apskaičiuoti nėra paprasta dėl pernelyg didelės dinamikos, tačiau vertinant kitų reklamos būdų susitraukimą ir pridėjus vartojimo augimą galimą nuspėti augimo tempą, kuris skaičiuojamas dešimtimis procentais per kalendorinius metus. 
Skaitmeninė rinkodara, kaip reklama internete padeda reklamuoti tam tikrą verslą už santykinai mažesnę kainą, palyginus su pasiekiama potencialia klientų gausa ir tuo pačiu suteikia galimybę labai tiksliai pasiekti savo tikslinę auditoriją, kas dar labiau išaugina jos efektyvumą.

Kaip padidinti pardavimus, neišauginant kaštų?

Mes sukursime strategiją, kaip be papildomų darbuotojų padidinti pardavimus ir

Pastarųjų metų rinkodaros tyrimai, ekspertų išvados ir žmonių atsiliepimai rodo, kad efektyviausia pastaroji - internetinė reklama. Tokia reklamos forma už mažiausią biudžetą, generuoja didžiausią gražą ir pardavimus.

Kodėl dabar reklama internete yra svarbu?

Reklama padidinima išlaidas, tačiau padidina ir pajamas maždaug 3 kartus. Gal vistik verta investuoti? Sužinokite kodėl?

Reklama internete

Paslaugų planai

Pristatome savo paslaugų planus. Kainos nurodytos nuo tam tikros sumos ir gali keistis priklausomai nuo papildomų darbų apimties. 

Pagrindinis

nuo 149€

be PVM

Standartinis

nuo 299€

be PVM

Premium

nuo 399€

be PVM

Blogos reklamos nebūna. Tik blogas pateikimas: ne ten ir ne taip.

J. Basanavičiaus al. 5, Kaunas

AdPartner | reklama internete

© 2020 UNIPARTNER