GOOGLE REKLAMA

Google Ads reklamos kūrimas ir valdymas

Sunku iškilti organinėje paieškoje? ar tiesiog norint savo pozicijas padaryti dar labiau matomomis? Google Ads - efektyviausia reklamos platforma. Beveik visoms veikloms ir pardavimams reikia Google. Ten jūsų ieško net 96% visų klientų.

Kas yra Google Ads reklama?

Tai skaitmeninės reklamos platforma, kuri naudoja PPC (pay-per-click) reklamos modelį. Šio įrankio pagalba skelbimai gali būti skelbiami Google paieškoje, įvairiuose svetainėse, Android programėlėse ar Youtube platformoje.

Kas yra PPC reklamos sistema?

PPC (pay-per-click) tai internetinės reklamos modelis, kada Google klientas susimoka tik tada, kai vartotojas paspaudžia ant pamatytos reklamos. Turite galimybę diferencijuoti ir pasirinkti, kiek mokėsite už vieno vartotojo paspaudimą ant reklamos arba nustatyti maksimalią norima išleisti sumą. Google Ads išanalizavę konkurentų ir jūsų biudžetą, pats nuspręs, kiek verta mokėti už tam tikrą paspaudimą.

Kam tai reikalinga?

Google Ads padės ne tik esant Google organinės paieškos dugne, bet ir norint patraukiant žmonių dėmesį specialiais pasiūlymais ar prekių akcijomis. Statistiškai 63% Google vartotojų paspaudžia ant paieškos sistemos reklamos. Google Ads pagalba galima reklamuotis Google paieškoje, internetinėse svetainėse, kurios yra pardavusios reklamos plotą Google korporacijai, Youtube platformoje ar Gmail, android programėlėse. Remarketingo pagalba žmogus apsilankęs jūsų svetainėje, matys jūsų banerinę reklamą naujienų portalose tol kol paspaus ant reklamos ir atliks kažkokį nustatytą veiksmą (pvz: paspaus ant kontaktų, el. pašto adreso, užpildys formą, ar nusipirks prekę).

Analizuojame jūsų veiklą, produktus ar paslaugas, konkurentus ir jums aktualius pardavimo kanalus

Analitinis darbas, vienas svarbiausių tinkamos strategijos sukūrimui.

Kuriame skaitmenines reklamas, pildome turinį, tvarkome jūsų socialinių tinklų paskyras

Tai kasdieninis planavimas, rašymas, grafikos kūrimas ir redagavimas. Informacija turi būti savalaikė, įdomi, pateikta patraukliai ir svarbiausia sudominti.

Teikiame jums ataskaitas apie Google pozicijas pagal paieškos frazes, biudžetą ir lankomumo statistiką

Analizuojant duomenis svarbu juos teisingai susieti. Analitika suteikia labai daug ir įvairios informacijos, bet svarbiausia, ją teisingai apdoroti.

Paslaugų planai

Pristatome savo paslaugų planus. Kainos nurodytos nuo tam tikros sumos ir gali keistis priklausomai nuo papildomų darbų apimties. 

Pagrindinis

nuo 149€

be PVM

Standartinis

nuo 299€

be PVM

Premium

nuo 399€

be PVM

Būti matomam svarbiausia. Niekas nepastebės, jei nesirodysi.

J. Basanavičiaus al. 5, Kaunas

AdPartner | reklama internete

© 2020 UNIPARTNER