GOOGLE reklama

Google Ads reklama yra viena populiariausių reklamos formų internete. Norite atsidurti Google skelbimų viršuje? Kreipkitės, mielai padėsime

Apie Google Ads reklamą 

Google reklama

Sunku iškilti organinėje paieškoje? ar tiesiog norint savo pozicijas padaryti dar labiau matomomis? Google Ads - efektyviausia reklamos platforma. Beveik visoms veikloms ir pardavimams reikia Google. Ten jūsų ieško net 96% visų klientų.

Kas yra Google Ads reklama?

Tai skaitmeninės reklamos platforma, kuri naudoja PPC (pay-per-click) reklamos modelį. Šio įrankio pagalba skelbimai gali būti skelbiami Google paieškoje, įvairiuose svetainėse, Android programėlėse ar Youtube platformoje.

Kas yra PPC reklamos sistema?

PPC (pay-per-click) tai internetinės reklamos modelis, kada Google klientas susimoka tik tada, kai vartotojas paspaudžia ant pamatytos reklamos. Turite galimybę diferencijuoti ir pasirinkti, kiek mokėsite už vieno vartotojo paspaudimą ant reklamos arba nustatyti maksimalią norima išleisti sumą. Google Ads išanalizavę konkurentų ir jūsų biudžetą, pats nuspręs, kiek verta mokėti už tam tikrą paspaudimą.

Kam tai reikalinga?

Google Ads padės ne tik esant Google organinės paieškos dugne, bet ir norint patraukiant žmonių dėmesį specialiais pasiūlymais ar prekių akcijomis. Statistiškai 63% Google vartotojų paspaudžia ant paieškos sistemos reklamos. Google Ads pagalba galima reklamuotis Google paieškoje, internetinėse svetainėse, kurios yra pardavusios reklamos plotą Google korporacijai, Youtube platformoje ar Gmail, android programėlėse. Remarketingo pagalba žmogus apsilankęs jūsų svetainėje, matys jūsų banerinę reklamą naujienų portalose tol kol paspaus ant reklamos ir atliks kažkokį nustatytą veiksmą (pvz: paspaus ant kontaktų, el. pašto adreso, užpildys formą, ar nusipirks prekę).

Penki pagrindiniai Google Ads tipai:

Paieškos tinklo kompanija. Tai pats populiariausias Google reklamos būdas. Naudodami šią reklamos formą, jūsų reklama bus rodoma ne tik Google paieškoje ar žemėlapyje, bet ir kituose Google partnerių svetainėse įskaitant ir Youtube. Atlikus raktažodžių analizę jūsų skelbimai bus susieti su tam tikrais raktažodžiai. Potencialūs klientai ieškodami produktų su jūsų išskirtais raktažodžiai jie pamatys jūsų rinkodaros specialisto sukurtą skelbimą Google paieškoje ar partnerių svetainėse.

Vaizdinės reklamos kampanija. Naudodami šią reklamos kampaniją, galite rodyti vaizdinius skelbimus savo klientams. Vaizdinė reklama dažniausiai siejama su remarketingu. Remarketingo pagrindinis tikslas yra rodyti reklamas tiems vartotojams kurie jau buvo apsilankę jūsų svetainėje. Vartotojas kuris jau apsilankė jūsų svetainėje yra jūsų potencialus klientas, todėl tokiu būdu susiaurinate savo auditoriją ir nukreipiate Google reklamą į tuos vartotojus kurie domėjosi ar domisi jūsų parduodamais produktais.

Pirkinių kampanija. Šios kampanijos metu Google reklama naudos jūsų internetinės parduotuvės produktų  informaciją, kad galėtų nustatytų, kaip, kur ir kada reklamuoti jūsų internetinės svetainės produkciją.

Vaizdo įrašo kampanija. Šios kampanijos metu jūsų įmonė bus reklamuojama rodant vaizdo įrašus. Tokios reklamos dažniausiai išvysite Youtube platformoje. Šios reklamos kaina yra didesnė, nes mokate ne už paspaudimą, bet už peržiūras.

Programėlių kampanija. Šios kampanijos metu jūsų programėlė bus reklamuojama dauguma Google platformose. Programėlių kampanija turi du tipus: didinančios įdiegimų skaičių ir didinančios įsitraukimų skaičių.

Kodėl mūsų Google ads reklama? 


Kuriame tai, kas Jums generuoja pajamas. Mes nesirenkame reklamos kanalų, kurie šiuo metu yra madingi ir ant bangos, mes testuojame, analizuojame ir ieškome geriausiai tinkančių kanalų jūsų veiklai. Daug metų iš eilės Google Ads yra vienas pagrindinių internetinės reklamos kanalų. Sprendimus priimame pagrįstai ir pasitelkdami Google Analytics, Ahrefs, Facebook Ads manager pateikiamomis ataskaitomis ir skaičiais. Mūsų sukurtos Google ads reklamos pritrauks potencialus klientus.

Analizuojame jūsų veiklą, produktus ar paslaugas, konkurentus ir jums aktualius pardavimo kanalus

Analitinis darbas, vienas svarbiausių tinkamos strategijos sukūrimui.

Kuriame skaitmenines reklamas, pildome turinį, tvarkome jūsų socialinių tinklų paskyras

Tai kasdieninis planavimas, rašymas, grafikos kūrimas ir redagavimas. Informacija turi būti savalaikė, įdomi, pateikta patraukliai ir svarbiausia sudominti.

Teikiame jums ataskaitas apie Google pozicijas pagal paieškos frazes, biudžetą ir lankomumo statistiką

Analizuojant duomenis svarbu juos teisingai susieti. Analitika suteikia labai daug ir įvairios informacijos, bet svarbiausia, ją teisingai apdoroti.

Būti matomam svarbiausia. Niekas nepastebės, jei nesirodysi.

Pagaminsim jums reklamą

© 2024 AdPartner