REMARKETINGAS

Remarketingo kūrimas ir valdymas

Tai efektyvus būdas įstrigti jūsų potencialių klientų galvoje, nes remarketingo pagalba reklamos matomos tik tiems klientams, kurie jau apsilankė jūsų svetainėje per tam tikrą laiko tarpą. Remarketingo reklamos gali būti matomos naujienų portaluose ar kituose svetainėse kurios išnuomoja reklamos plotus Google korporacijai, Android programėlėse, Gmail’e, Youtube platformoje. 

Ką mes darome?

Svetainėje įdiegiame Google Analytics ir Tag manager kodus, kurie padės sekti reklamos efektyvumą. Taip pat ieškome optimaliausių ir geriausiai veikiančių reklamos kanalų ir UX dizaino klaidų svetainės turinyje. Sukuriame Google paieškos sistemos reklamas ir optimizuojame jas jūsų veiklai. Sukurtas reklamas nuolat prižiūrime, esant reikalui koreguojame biudžetą, ieškome naujų raktažodžių, kuriame naujas reklamas jūsų paskelbtoms naujienoms. Mėnesio gale visada informuojame apie rezultatus, diskutuojame kaip galėtume padidinti pardavimus. Stengiamės nuoširdžiai patarti ne tik užsakyto plano temomis, bet ir kitais reklamos klausimais.  

Analizuojame jūsų veiklą, produktus ar paslaugas, konkurentus ir jums aktualius pardavimo kanalus

Analitinis darbas, vienas svarbiausių tinkamos strategijos sukūrimui.

Kuriame skaitmenines reklamas, pildome turinį, tvarkome jūsų socialinių tinklų paskyras

Tai kasdieninis planavimas, rašymas, grafikos kūrimas ir redagavimas. Informacija turi būti savalaikė, įdomi, pateikta patraukliai ir svarbiausia sudominti.

Teikiame jums ataskaitas apie Google pozicijas pagal paieškos frazes, biudžetą ir lankomumo statistiką

Analizuojant duomenis svarbu juos teisingai susieti. Analitika suteikia labai daug ir įvairios informacijos, bet svarbiausia, ją teisingai apdoroti.

Paslaugų planai

Pristatome savo paslaugų planus. Kainos nurodytos nuo tam tikros sumos ir gali keistis priklausomai nuo papildomų darbų apimties. 

Pagrindinis

nuo 149€

be PVM

Standartinis

nuo 299€

be PVM

Premium

nuo 399€

be PVM

Būti matomam svarbiausia. Niekas nepastebės, jei nesirodysi.

J. Basanavičiaus al. 5, Kaunas

AdPartner | reklama internete

© 2020 UNIPARTNER