Grafinis reklamos dizainas, maketavimas

Skaitmeninis dizainas, maketavimas, fotografavimas, video kūrimas

Dizainas/Maketavimas

Banerių kūrimas, produktų pristatymas, Facebook postų kūrimas.

Fotografavimas

Produktų, paslaugų fotosesijos. Gaminamos produkcijos kopozicijų kūrimas.

Filmavimas

Produktų, paslaugų video kūrimas. Gaminių ar paslaugų pristatomieji filmavimai.

Vizualinės reklamos kūrimas

Patrauklumas, dizainas pritaikytas paslaugai ar produktui jau puse darbo. Sėkmingam ir konkurencingam verslui yra būtinas profesionalus logotipas, firminis stilius bei reklamos maketavimas. Mūsų komandoje yra dvi jaunos, bet jau 10 metų patirtį turinčios dizainerės, todėl mūsų sukurti maketai garantuoja ilgus metus šlifuotą kokybę, šiuolaikišką ir madingą požiūrį į paslaugos atlikimą.
Skaitmeninė reklama susideda iš teksto ir vaizdo. Kad pasiektume norimus rezultatus, būtinas profesionalus vaizdas ir kokybiškas konvertavimas į reklaminį banerį, išlaikant aukščiausią kokybę, su mažiausiai užimamos vietos. Dirbame su naujausiomis CorelDraw, Adobe Illustrator ir Photoshop versijomis.

Kas yra reklaminis grafikos dizainas?

Tai daugiau, tai komunikavimo priemonė naudojant vaizdus. Kartais maketui nereikalingi žodžiai. Tai priklauso nuo idėjos ir reklamos tikslo. Pasak „Interactive Design Foundation“ (https://www.interaction-design.org/literature/topics/graphic-design), „Grafinis dizainas yra amatas, kuris naudodamas vizualinį turinį perduoda tam tikrą žinutę”. Kartais norint perduoti žinutę naudojant grafinį dizainą, nereikia nei žodžių. 

Grafinis dizainas yra labai stiprus ginklas galinėjantis skaitmeninės rinkodaros varžybose prieš savo konkurentais. Nors tai ir nėra tiesioginis varžybos, bet mintis ta pati. Visi bandome aplenkti savo konkurentus ir pasirodyti geriau ir kai prizą gauti klientus. Kaip aplenkti konkurentą, jeigu jis vykdo tokias pačias reklamos kampanijas kaip ir jūs? Atsakymas - grafinis dizainas, kokybiškos nuotraukos, video turinys. Kaip ir rinkdamasis produktą parduotuvėje, vartotojas pirmiausia atkreipia dėmesį į pakuotės išvaizdą, dizainą, taip ir internete. Ieškodamas paslaugų ar produkto, pirmiausia atkreipiame dėmesį į svetainę, reklamos banerių dizainą ar socialinių tinklų reklamos maketus. 

Kuris baneris patrauktu jūsų dėmesį labiau?

Baneris
Baneris

Greičiausiai tas, kuriame yra įdėta daugiau darbo. Jeigu įmonė sudaro įvaizdį, jog ji dirba atmestinai, kažin ar sulauks daug naujų klientų. Įmonės, kurios sutelkia dėmesį į kokybę, o ne į kiekybę, gauna daug daugiau skaitmeninės erdvės klientų.

Filmavimo, montavimo ir fotografavimo paslaugos

Nėra paslaptis, kad kuo toliau, tuo mažiau žmonės skaito ir ieško būdų informaciją gauti paprastesniais būdais. Vienas iš tokių būdų yra video filmukai. Turbūt patys esate ieškoję, kaip kažką pagaminti, padaryti ar tiesiog kažin kokio produkto apžvalgą Youtube platformoje. Žmonės taupo laiką ir skaityti darosi nebe taip madinga, todėl video turinys jiems darosi priimtinesnis. Žinoma video turinio kūrimas kainuoja didesnius pinigus ir ne visos įmonės gali sau tai leisti. Kitas, mažiau kainuojantis, bet irgi stiprią žinutę siunčianti informacijos perdavimo priemonė yra fotografija. Pirmas dalykas, kurį potencialus klientas nori pamatyti renkantis produktą - jo nuotrauka. Aš asmeniškai nesu pirkęs produkto iš internetinės parduotuvės, kuri neturi nuotraukos. Dar daugiau, skelbimų portaluose labai aiškiai komunikuoja, kad norint parduoti savo prekę būtinai įdėkite nuotraukas, kuo daugiau ir kuo tikslesnių. Svetainės, socialinių tinklų profiliai, kurie talpina geras, kokybiškas nuotraukas, turi daug didesnę tikimybę pritraukti naujų klientų iš interneto.

Daugiau apie reklaminius skydelius ir banerius.

Dizaino kūrimo valandos įkainis nuo 45 €
Maketavimo valandos įkainis nuo 25 €
Video filmavimo valandos įkainis nuo 30 €
Video montavimo valandos įkainis nuo 30 €

Būk didelis iš išorės ir mažas iš vidaus.

Pagaminsim jums reklamą

© 2024 AdPartner