SEO paslaugos

SEO paslaugos neturi nieko bendro su puslapio dizainu. SEO tai vidinės informacijos, struktūros taisymas ir rekomendacijų rinkimas pagal Google standartus. Google nesvarbu jūsų svetainės išvaizda, tačiau svarbu greitis, struktūra ir turinys.

SEO paslaugos internetu

Google yra pati populiariausia paieškos sistema pasaulyje. Verslo sėkmė dalinai priklauso ir nuo Google paieškos. TOP 3 pozicijos generuoja ženkliai daugiau užklausų, o tai galimi pardavimai. Kurkite svetainės su paieškoms optimizuotais puslapiais, o tam galime padėti mes. AdPartner teikia SEO paslaugas internetu Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune ir kituose Lietuvos miestuose.

Tikriausiai šimtą kartų girdėjote, kad optimizavimas paieškos sistemoms (SEO) yra gyvybiškai svarbi skaitmeninės rinkodaros priemonė, tačiau net jei turite pagrindinį supratimą apie SEO, gerų rezultatų pasiekti to neužtenka.
SEO sudaro keli elementai, ir žinant, kas jie yra ir kaip jie veikia, galima pasiekti aukštų rezultatų paieškoje. Labai svarbu suprasti, kodėl jis yra toks svarbus. Trumpai tariant, SEO yra svarbus, nes jis daro jūsų svetainę labiau matomą paieškos sistemose, o tai reiškia daugiau potencialių klientų ir daugiau galimybių parduoti savo produktą ar paslaugą.
Paieškos sistemos optimizacija yra vertinga priemonė prekės ženklo žinomumui, santykių su perspektyvomis kūrimui ir savęs kaip autoritetingo ir patikimo savo srities eksperto pozicionavimui. Taigi, be jokių papildomų žodžių, čia yra viskas, ką reikia žinoti apie SEO ir kodėl tai gyvybiškai svarbu šiandieniniame pasaulyje. 

SEO paslaugų kaina

Visiems klientams SEO kaina yra individuali ir skirtinga, dėl svetainės sudėtingumo, vidinio SEO klaidų kiekio, svetainės dydžio. Dažniausiai kitos SEO agentūros jūsų svetainę kelia su vienu raktažodžiu arba pasirinkus brangesnius planus penkiais ar dešimt. Priešingai kitoms SEO agentūroms, mes stengėmes kelti jūsų svetainę su kuo daugiau įmanomų raktažodžių, kurie generuoja lankomumą, nes mums svarbiausia yra jūsų pardavimų didinimas. SEO kainos nurodytos mėnesio laikotarpiui.

Maža svetainė

nuo 200 €

Vidinė ir išorinė optimizacija.

Google Tag manager diegimas.

Google Analytics diegimas ir administravimas.

Iki 5 puslapių ar kategorijų. 

Pasiekimų ataskaita.

Vidutinė svetainė

nuo 300 €

Vidinė ir išorinė optimizacija.

Google Tag manager diegimas.

Google Analytics diegimas ir administravimas.

Iki 12 puslapių ar kategorijų.

Pasiekimų ataskaita.

Didelė svetainė

nuo 400 €

Vidinė ir išorinė optimizacija.

Google Tag manager diegimas.

Google Analytics diegimas ir administravimas.

13 ir daugiau puslapių ar kategorijų.

Pasiekimų ataskaita.

Kas yra SEO paslaugas?

Svetainės sveikatos palaikymas.
Daug veiksnių gali pakenkti jūsų svetainės sveikatai. Google algoritme yra daug įvairių taisyklių, kurių privaloma laikytis norint patekti į pirmą rezultatų puslapį. Iš pirmo žvilgsnio jos atrodo smulkmenos, bet tai gali stipriai įtakoti jūsų pozicijas Google paieškoje. Norint išlaikyti svetainę aukštose Google pozicijose, patariame pasinaudoti SEO paslaugomis.

Konkurentų analizė.
Daug įvairių įmonių varžosi Google paieškoje su tokiais pat raktažodžiais kaip jūsų. Norint jas aplenkti reikia gerai jas išanalizuoti, surasti jų stiprybes ir silpnybes.

Puslapio optimizavimas.
Pagrindinė SEO paslaugų užduotis yra optimizuoti jūsų svetainę Google paieškai. Nėra paslaptis, kad interneto vartotojai (visi mes) tapome tingesni ir visą reikiamą informaciją norime pasiekti kuo greičiau, naudojant kuo mažiau paspaudimų. Ne veltui Google yra sukūrusi skrydžių ir viešbučių paieškas pačioje Google paieškoje, kad vartotojas taupydamas savo laiką ir paspaudimus surastų ko jis ieško. Mes sutvarkome puslapio struktūrą ir padarome patogią vartotojui. Lengva navigacija svetainėje ne tik pagerins jūsų SEO, bet ir padidins vartotojo praleistą laiką jūsų puslapyje.

Atgalinių nuorodų rinkimas.
Atgalinių nuorodų rinkimas yra labai svarbus išorinio SEO paslaugų procesas. Gavus nuorodas iš aukšto autoriteto puslapių, augs ir jūsų svetainė. Mes surinksime atgalines nuorodas iš aukšto autoriteto svetainių, nuolatos didinsime jūsų svetainės autoritetą ir iškelsime jus Google paieškoje. Daugiau apie atgalines nuorodas.

Mėnesio ataskaita.
Kiekvieną mėnesį atsiunčiame rezultatų ataskaitą. Dažniausiai pirmą mėnesį SEO paslaugų rezultatai sunkiai pastebimi, nes Google indeksacijos, atgalinių nuorodų skenavimas užtrunka daugiau laiko. Nors jūsų SEO atliktas nepriekaištingai, niekada iškart nepakilsit į pirmą poziciją. Google kels jus palaipsniui. Dažna klaida įmonių, kurios negavusios rezultatų per pirmą mėnesį, atsisako SEO paslaugų.

Tekstų rašymas.
Gavę jūsų paslaugų ar produktų informacijos koncentratą, mes jį paversime vidiniu puslapiu arba puikiu straipsniu, kuris sugeneruos jums atgalinių nuorodų į svetainę.

SEO kas tai?

SEO paslauga yra teikiama internetu, ji gali būti vienkartinė arba tęstinė. Negalima įjungti autopiloto ir važiuoti pirmoje vietoje visą laiką. Google nuolat keičia savo taisykles, tuo pačiu metu jūsų konkurentai stengiasi jus aplenkti. Google retai pašalina jus pats, dažniausiai jus išstumia jūsų konkurentai. SEO susideda iš daug svarbių strategijų ir taktikų.

Tinkama raktažodžių paieška gali būti sėkmės raktas jūsų SEO optimizacijoje. Pvz.: gaminate atvirukus, atvirutes. Atvirutės turi daug mažiau mėnesinių paieškų už atvirukus, todėl pastačius savo vidinį puslapį ant raktažodžio “Atvirutės” sulauksite daug mažiau apsilankymų ir pardavimų savo svetainėje

Norint teikti kokybiškas SEO paslaugas, neapsieinama be pagrindinių konkurentų analizės. Daug kitų įmonių bando konkuruoti Google paieškoje su jūsų norimu raktažodžiu. Mes turime išsiaiškinti jų stiprybes ir silpnybes, kad surastume geriausius sprendimus jūsų SEO optimizacijai ir gautume geriausius rezultatus.

Tai vienas iš pagrindinių SEO paslaugų etapų. Puslapio struktūros ir kodo sutvarkymas, vidinių puslapių kūrimas pagal atrinktus raktažodžius ir tekstų rašymas, paslėptos informacijos pildymas pagal Google reikalavimus.

Geros atgalinės nuorodos Google akimis yra lyg rekomendacijos iš stiprių svetainių. Turime įrankius per kuriuos tikriname puslapio stiprumą, taip surasime kokybiškų atgalinių nuorodų. Blogos atgalinės nuorodos gali pakenkti jūsų svetainei, todėl ieškome kurios nuorodos yra kenksmingos. Norėdami jas pašalinti reikia pranešti Google, kurios nuorodos yra toksikuotas ir nesusijusios su svetaine.

Nuolatinis rezultatų sekimas yra SEO proceso dalis. Stebime ir analizuojame jūsų ir konkurentų raktažodžių pozicijas. Stebint naujas  tendencijas tobuliname paieškos sistemos optimizaciją. Ši paslauga yra atliekama užsisakant SEO palaikymo paslaugą.

SEO AGENTŪRA

AdPartner yra SEO ir internetinės reklamos agentūra, kuri teikia įvairias internetinės reklamos paslaugas, todėl užsisakius SEO paslaugas gausite ne tik paieškos sistemos optimizaciją, bet ir kitų paslaugų, kurios bus atliekamos nemokamai.

Google Analytics

Užsisakius SEO paslaugas, Google Analytics administuojame nemokamai.

Google Tag manager

Užsisakius SEO paslaugas, Google Tag manager administruojame nemokamai.

Google My business

Užsisakius SEO paslaugas, sutvarkome ir administruojame Google my business paskyrą.

Vidinis SEO

Sutvarkome vidinį SEO.

Išorinis SEO

Atliksime išorinio SEO darbus ir iškelsime jūsų svetainę.

Rekomenduojame ir 
Patariame

Patarsime ir padėsim ne tik SEO klausimais.

SEO marketingas ir reklama

Šiais laikas paieškos sistemos optimizacija (SEO) yra išvystyta taip stipriai, kad ją drąsiai galime vadinti reklama ir marketingo įrankiu. Daugelis klientų iškelia klausimą "Kodėl mums investuoti į SEO reklamą ir sugaišti daug laiko, kai galime užsisakyti Google Ads reklamą?". Atsakymas yra ganėtinai paprastas ir pagrįstas įvairiomis statistikomis. Mes patariame naudoti abu reklamos kanalus.
Apie 45% interneto vartotojų neskaito Google skelbimų ir iškarto pereina prie organinės paieškos rezultatų, nes jie yra patikimi ir saugesni. Neinvestuodami į SEO reklamą iškarto prarandate apie 45% potencialių klientų. Taip pat skelbimų reklama yra sunkiau pataikoma, todėl neišvengsite paspaudimų, kada žmogus ieškojo visiškai ne to, bet vis tiek teks susimokėti už tą paspaudimą. Organinė paieška yra daug tikslesnė, nes Google naudodama savo algoritmus suranda geriausius puslapius atitinkančius vartotojo užklausą, todėl beveik visi TOP10 puslapių atitinką vartotojų užklausas. Naudojant Google ads visų Google užklausų susirinkti neįmanoma, o esant organinės paieškos viršuje jūs atsirasite prie kiekvienos užklausos, taip pat užsitikrinus geras Google pozicijas sumažės jūsų išlaidos.
Kyla klausimas, kodėl tada naudoti Google ads? žinoma dalis vartotojų nelaukdami spaudžia ant skelbimų, todėl galite prarasti dalį jų, taip pat skelbimai generuoja srautą, kuris yra labai svarbus norint pakilti Google paieškoje. SEO marketingas ir Google ads reklama yra labai svarbūs auginant organinį srautą, kuris atkeliauja iš Google paieškos.  

Norit, kad jūsų veikla klestėtų? 

Ženkite koja kojon su šiuolaikinėmis technologijomis ir tapkite ne tik Google pirmūnais, bet ir savo srities lyderiais!

Susisiekite


Pagaminsim jums reklamą

© 2022 UNIPARTNER