SEO paslaugos

SEO paslaugos neturi nieko bendro su puslapio dizainu. SEO tai vidinės informacijos, struktūros taisymas ir rekomendacijų rinkimas pagal Google standartus. Google nesvarbu jūsų svetainės išvaizda, tačiau svarbu greitis, struktūra ir turinys.

Optimizuosime jūsų puslapius, kad kiltumėte į TOP 10

Verslo sėkmė dalinai priklauso ir nuo Google paieškos. TOP 3 pozicijos generuoja ženkliai daugiau užklausų, o tai galimi pardavimai. Kurkite svetainės su paieškoms optimizuotais puslapiais, o tam galime padėti mes. 

Kas įeina į mūsų SEO paslaugas

Svetainės sveikatos palaikymas.
Daug veiksnių gali pakenkti jūsų svetainės sveikatai. Google algoritme yra daug įvairių taisyklių, kurių privaloma laikytis norint patekti į pirmą rezultatų puslapį. Iš pirmo žvilgsnio jos atrodo smulkmenos, bet tai gali stipriai įtakoti jūsų pozicijas Google paieškoje. Norint išlaikyti svetainę aukštose Google pozicijose, patariame pasinaudoti SEO paslaugomis.

Konkurentų analizė.
Daug įvairių įmonių varžosi Google paieškoje su tokiais pat raktažodžiais kaip jūsų. Norint jas aplenkti reikia gerai jas išanalizuoti, surasti jų stiprybes ir silpnybes.

Puslapio optimizavimas.
Pagrindinė SEO paslaugų užduotis yra optimizuoti jūsų svetainę Google paieškai. Nėra paslaptis, kad interneto vartotojai (visi mes) tapome tingesni ir visą reikiamą informaciją norime pasiekti kuo greičiau, naudojant kuo mažiau paspaudimų. Ne veltui Google yra sukūrusi skrydžių ir viešbučių paieškas pačioje Google paieškoje, kad vartotojas taupydamas savo laiką ir paspaudimus surastų ko jis ieško. Mes sutvarkome puslapio struktūrą ir padarome patogią vartotojui. Lengva navigacija svetainėje ne tik pagerins jūsų SEO, bet ir padidins vartotojo praleistą laiką jūsų puslapyje.

Atgalinių nuorodų rinkimas.
Atgalinių nuorodų rinkimas yra labai svarbus išorinio SEO paslaugų procesas. Gavus nuorodas iš aukšto autoriteto puslapių, augs ir jūsų svetainė. Mes surinksime atgalines nuorodas iš aukšto autoriteto svetainių, nuolatos didinsime jūsų svetainės autoritetą ir iškelsime jus Google paieškoje.

Mėnesio ataskaita.
Kiekvieną mėnesį atsiunčiame rezultatų ataskaitą. Dažniausiai pirmą mėnesį SEO paslaugų rezultatai sunkiai pastebimi, nes Google indeksacijos, atgalinių nuorodų skenavimas užtrunka daugiau laiko. Nors jūsų SEO atliktas nepriekaištingai, niekada iškart nepakilsit į pirmą poziciją. Google kels jus palaipsniui. Dažna klaida įmonių, kurios negavusios rezultatų per pirmą mėnesį, atsisako SEO paslaugų.

Tekstų rašymas.
Gavę jūsų paslaugų ar produktų informacijos koncentratą, mes jį paversime vidiniu puslapiu arba puikiu straipsniu, kuris sugeneruos jums atgalinių nuorodų į svetainę.

SEO paslaugos
SEO turinio kūrimas

Kaip veikia SEO?

SEO paslauga gali būti vienkartinė arba tęstinė. Negalima įjungti autopiloto ir važiuoti pirmoje vietoje visą laiką. Google nuolat keičia savo taisykles, tuo pačiu metu jūsų konkurentai stengiasi jus aplenkti. Google retai pašalina jus pats, dažniausiai jus išstumia jūsų konkurentai. SEO susideda iš daug svarbių strategijų ir taktikų.

Raktažodžių analizė.
Tinkama raktažodžių paieška gali būti sėkmės raktas jūsų SEO optimizacijoje. Pvz.: gaminate atvirukus, atvirutes. Atvirutės turi daug mažiau mėnesinių paieškų už atvirukus, todėl pastačius savo vidinį puslapį ant raktažodžio “Atvirutės” sulauksite daug mažiau apsilankymų ir pardavimų savo svetainėje.

Konkurentų analizė.
Norint teikti kokybiškas SEO paslaugas, neapsieinama be pagrindinių konkurentų analizės. Daug kitų įmonių bando konkuruoti Google paieškoje su jūsų norimu raktažodžiu. Mes turime išsiaiškinti jų stiprybes ir silpnybes, kad surastume geriausius sprendimus jūsų SEO optimizacijai ir gautume geriausius rezultatus.

Vidinis SEO optimizavimas.
Tai vienas iš pagrindinių SEO paslaugų etapų. Puslapio struktūros sutvarkymas, vidinių puslapių kūrimas ir tekstų rašymas, paslėptos informacijos pildymas pagal Google reikalavimus.

Išorinis SEO optimizavimas.
Geros atgalinės nuorodos Google akimis yra lyg rekomendacijos iš stiprių svetainių. Turime įrankius per kuriuos tikriname puslapio stiprumą, taip surasime kokybiškų atgalinių nuorodų. Blogos atgalinės nuorodos gali pakenkti jūsų svetainei, todėl ieškome kurios nuorodos yra kenksmingos. Norėdami jas pašalinti reikia pranešti Google, kurios nuorodos yra toksikuotas ir nesusijusios su svetaine.

Sekimas ir tobulėjimas.
Nuolatinis rezultatų sekimas yra SEO proceso dalis. Stebime ir analizuojame jūsų ir konkurentų raktažodžių pozicijas. Stebint naujas SEO tendencijas tobuliname paieškos sistemos optimizaciją.

SEO paslaugos yra skirtos toms įmonėms kurios turi svetainę ir nori pakilti į aukštas Google organinės paieško pozicijas.

SEO PASLAUGŲ ETAPAI

Dažnas klausimas, kaip sekasi? Pastebėjom, kai dirbi tai ir sekasi. Sutinkate?

Šiame etape atliekama pilna kliento veiklos analizė. Analizuojame jūsų veiklą, produktus ar paslaugas, konkurentus ir jums aktualius pardavimo kanalus. Užduodame jums eilę klausimų, gilinamės į jūsų veiklą ir konkurentus. Atliekame pilną svetainės ir reklamų vertinimą. Bendrai suformuluojame tikslus ir aptariame lūkesčius. Įvardijame aktualius ir labai konkrečius reklamuojamus produktus ar paslaugas. Išskiriame eilę raktažodžių, su kuriais siekiame pozicijų.

SEM, tai „Search Engine Marketing“, lietuviškai Paieškos sistemų marketingas. Kitais žodžiais – tai internetinio marketingo dalis, kurio tikslas padidinti svetainės lankytojų srautą iš paieškos sistemų Google, Bing rezultatų puslapių. Tai mokamos ir organinės paieškos rezultatų visumos sugeneruotas srautas. Iš analitikos duomenų vertiname jūsų svetainės paieškos ir tiesioginių žmonių apsilankymų skaičių.
Vertiname jūsų svetainės bendrą SEOSearch Engine Optimization“, kuris susideda iš atskirų dalių. Teikiame rekomendacijas, kaip patobulinti turinį, kaip išsitaisyti klaidas ir pagerinti savo pozicijas organinėje paieškoje.

Puslapių SEM paruošimas. Tai didelis darbas apimantis vidinį visų puslapių SEO darbus. Papildomai pridedant mokamas reklamas. Angliškai „On-Page Optimization“ – tai svetainės viduje vykdomi darbai. Pagal viešai žinomas taisykles ir rekomendacijas optimizuojamos svetainės turinys, struktūra, greitis. Keičiamas ir pildomas SEO tekstais pagrįstas turinys, kuriami media failai. Siekiame sukurti unikalias nuotraukas ir pristatomuosius video, kurie išlaikytų lankytojų dėmesį ir kuo ilgesnį laiką užlaikytų jūsų puslapiuose.
Papildomai kuriame Google Ads reklamas, statines ir dinamines banerines reklamas, pildome turinį, tvarkome jūsų socialinių tinklų paskyras. Tai kasdieninis planavimas, rašymas, grafikos kūrimas ir redagavimas. Informacija turi būti savalaikė, įdomi, pateikta patraukliai ir svarbiausia sudominti.

Paskutiniame etape labai svarbu sukurti nuorodų tinklą internete. Tai angliškai „Off-Page Optimization“ - darbai atliekami svetainės išorėje. Darbų tikslas pateikti argumentus Google ir Bing sistemoms, kad jūsų svetainė yra svarbi, o jos turinys kokybiškas bei naudingas paieškos sistemos lankytojams. Juk norint patekti tarp pirmųjų 10, kažkas turi pasitraukti žemyn. Turinys ir stiprios rekomendacijos iš kitų puslapių, yra esminiai argumentai, kodėl jūsų svetainė bus reitinguojama aukščiau nei konkurentų.

SEO paslaugos yra vienkartinė investicija, tačiau generuoja ilgalaikę naudą!

MES PADĖSIME PAKILTI Į TOP10

Pagaminsim jums reklamą

© 2021 UNIPARTNER