SEO paslaugos, puslapių pritaikymas sistemoms

SEO paslaugos, kad kiltumėte į TOP 10

Nesumaišykite, SEO paslaugos neturi nieko bendro su puslapio dizainu. SEO tai vidinės informacijos, struktūros taisymas ir rekomendacijų rinkimas pagal Google standartus. Google nesvarbu jūsų svetainės išvaizda. Statykite savo svetainės SEO su patyrusiais ekspertais.

Kas įeina į mūsų SEO paslaugas

Svetainės sveikatos palaikymas.
Daug veiksnių gali pakenkti jūsų svetainės sveikatai. Google algoritme yra daug įvairių taisyklių, kurių privaloma laikytis norint patekti į pirmą rezultatų puslapį. Iš pirmo žvilgsnio jos atrodo smulkmenos, bet tai gali stipriai įtakoti jūsų pozicijas Google paieškoje.

Konkurentų analizė.
Daug įvairių įmonių varžosi Google paieškoje su tokiais pat raktažodžiais kaip jūsų. Norint jas aplenkti reikia gerai jas išanalizuoti, surasti jų stiprybes ir silpnybes.

Puslapio optimizavimas.
Nėra paslaptis, kad interneto vartotojai (visi mes) tapome tingesni ir visą reikiamą informaciją norime pasiekti kuo greičiau, naudojant kuo mažiau paspaudimų. Ne veltui Google yra sukūrusi skrydžių ir viešbučių paieškas pačioje Google paieškoje, kad vartotojas taupydamas savo laiką ir paspaudinums surastų ko jis ieško. Mes sutvarkome puslapio struktūrą ir padarome patogią vartotojui. Lengva navigacija svetainėje ne tik pagerins jūsų SEO, bet ir padidins vartotojo praleistą laiką jūsų puslapyje.

Atgalinių nuorodų rinkimas.
Atgalinių nuorodų rinkimas yra labai svarbus SEO procesas. Gavus nuorodas iš aukšto autoriteto puslapių, augs ir jūsų svetainė. Mes surinksime atgalines nuorodas jūsų svetainei iš aukšto autoriteto svetainių.

Mėnesio ataskaita.
Kiekvieną mėnesį atsiunčiame rezultatų ataskaitą.

Tekstų rašymas.
Gavę jūsų paslaugų ar produktų informacijos koncentratą, mes jį pavarsime vidiniu puslapiu arba puikiu straipsniu, kuris sugeneruos jums atgalinių nuorodų į svetainę.

SEO paslaugos
SEO turinio kūrimas

Kaip veikia SEO?

SEO paslauga gali būti vienkartinė arba tęstinė. Jei raktažodžiai
turi

Negalima įjungti autopiloto ir važiuoti pirmoje vietoje visą laiką. Google nuolat keičia savo taisykles, tuo pačiu metu jūsų konkurentai stengiasi jus aplenkti. Google retai pašalina jus pats, dažniausiai jus išstumia jūsų konkurentai. SEO susideda iš daug svarbių strategijų ir taktikų:

Raktažodžių analizė.
Tinkama raktažodžių paieška gali būti sėkmės raktas jūsų SEO optimizacijoje. Pvz.: gaminate atvirukus, atvirutes. Atvirutės turi daug mažiau mėnesinių paieškų už atvirukus, todėl pastačius savo vidinį puslapį ant raktažodžio “Atvirutės” sulauksite daug mažiau apsilankymų ir pardavimų savo svetainėje.

Konkurentų analizė.
Daug kitų įmonių bando konkuruoti Google paieškoje su jūsų norimu raktažodžiu. Mes turime išsiaiškinti jų stiprybes ir silpnybes, kad surastume geriausius sprendimus jūsų SEO optimizacijai ir gautume geriausius rezultatus.

Vidinis SEO optimizavimas.
Puslapio struktūros sutvarkymas, vidinių puslapių kūrimas ir tekstų rašymas, paslėptos informacijos pildymas pagal Google reikalavimus.

Išorinis SEO optimizavimas.
Geros atgalinės nuorodos Google akimis yra lyg rekomendacijos iš stiprių svetainių. Turime įrankius per kuriuos tikriname puslapio stiprumą, taip surasime kokybiškų atgalinių nuorodų. Blogos atgalinės nuorodos gali pakenkti jūsų svetainei, todėl ieškome kurios nuorodos yra kenksmingos. Norėdami jas pašalinti reikia pranešti Google, kurios nuorodos yra toksikuotas ir nesusijusios su svetaine.

Sekimas ir tobulėjimas.
Nuolatinis rezultatų sekimas yra SEO proceso dalis. Stebime ir analizuojame jūsų ir konkurentų raktažodžių pozicijas. Stebint naujas SEO tendencijas tobuliname paieškos sistemos optimizaciją.

SEO paslaugos yra skirtos toms įmonėms kurios turi svetainę ir nori pakilti į aukštas Google organinės paieško pozicijas.

Derybų metu galime parodyti mūsų optimizuotų svetainių pavyzdžius.

SEO optimizacija yra vienkartinė efektyvi investicija, tačiau generuoja ilgalaikę naudą!

MES PADĖSIME PAKILTI Į TOP10

J. Basanavičiaus al. 5, Kaunas

AdPartner | reklama internete

© 2020 UNIPARTNER