Skaitmeninės reklamos nauda

Reklama internete

Kodėl dabar, skaitmeninė reklama internete būtina?

Egzistuoja įvairios reklamos formos: spausdintinė reklama, radio, televizijos reklama, lauko reklama ir t.t.. Konkrečiam verslui tinka, tam tikros reklamos formos. Šiandienai, kai beveik visi verslai persiorientavo į el. prekyba ar paslaugų užsakymą internetu, skaitmeninė reklama tiesiog būtina. Lygiai taip pat, kaip prieš 15 metų vadybininkui nebuvo galima neturėti vizitinių kortelių, o verslui skrajučių. Šiandiena verslas privalo turėti informatyvų ir greitą internetinį puslapį, socialinių tinklų paskyras ir puikią reputaciją Facebook ir Google atsiliepimuose.

Įvaizdis kaip niekada svarbus. Verslas turi atrodyti dinamiškas, inovatyvus, skelbiantis naujienas apie savo veiklą ir produktus. Skaitmeninė reklama arba marketingas internete, tai naujos sąvokos, kurios ateina į verslą. Kol kas tik dinamiškiausios įmonės tai atlieka ir tai daro kokybiškai, ir profesionaliai. Atotrūkis tarp įmonių, kurios aktyvios skaitmeninėje erdvėje ir tų įmonių, kurios nemato poreikio ar neturi tinkamų žmonių ženkliai didėja. Klientams verslas, kuris laiku ir kokybiškai nesusitvarko su internetinio puslapio kokybe, ar nuolatos neatnaujina savo socialinių tinklų paskyrų atrodo nepatikimas, nemodernus, nekeliantis pasitikėjimo.

Pripažinkime, dabar visi labai greitai pasiekia bet kokio tipo informaciją ir patarimų paklausia Facebooke, taigi reklama transformuojasi ir keliasi į skaitmeninę erdvę, t.y Google Ads, Facebook su Instagram ar lankomiausius puslapius su remarketingo paslaugomis. Labai linkime verslams, kurie dar nemato poreikio skaitmeninei reklamai pakeisti savo požiūri ir investuoti į daugiausiai augančią ir pardavimus generuojančią auditoriją. Tai ypač pabrėžtina smulkiajam ir vidutinaim verslui, kuris negali sau leisti reklamos apimčių radio ar televizijos reklamoms. Jūsų sėkmingai investuotas euras skaitmeninėj reklamoj sugrįš bent trimis eurais. 

Atskirų paslaugų nauda

Kiekviena skaitmeninio marketingo sritis turi savos naudos. Sužinokite, apie kiekvieną atskirai.

Jei norite kad jus rastų Google paieškoje, kurioje lankosi 97% europiečių, nepriekaištingas SEO yra būtinas. Jei jūsų nėra pirmame puslapyje su jums svarbia paieškos fraze, jūsų nėra visai. Padėsime išspręsti daugumą jūsų puslapio SEO problemų, ko pasekoje jūs pakilsite į pirmą puslapį.

Svarbiausia - sukursime strategiją, kuri didins jūsų įmonės žinomumą. Išsikelsime tikslus ir panaudodami analitinius duomenis iš Google Analytics, tinkamai parinksime reklaminius tekstus ir auditoriją jūsų prekėms bei paslaugoms. Subalansuosime reklamai skirtą biudžetą, nes mums svarbu, kad jūsų išleisti pinigai atneštų kuo didesnę grąžą.
Net jei klientas nesusidomėjo iš pirmo karto, kas yra pakankamai natūralu, sukursime remarketingo reklamos kompanijas, kurios persekios klientą kad ir kur jis nueitų po apsilankymo jųsų svetainėje.
Prižiūrėsime jūsų Google Ads ir Analytics paskyrą, kursime naujas reklamas, kad būtų reklamuojami tuo metu populiarūs produktai ar paslaugos.

Mes paruošime ir prižiūrėsime jūsų socialinių tinklų paskyras, sukursime strategiją kaip pagerinti ryšį tarp jūsų ir kliento. Dizainerių komanda sukurs maketus, kurie geriausiai patrauks kliento akis, sukursime marketinginį turinį, parašysime įdomias ir susidomėjimą skatinančias antraštes. Pagal poreikį sukursime fotosesiją produkcijai ar paslaugoms pristatyti. Socialinių tinklų reklama nėra skirta visiems verslams, todėl pirmiausia naudodami analitinį darbą išsiaiškinsime ar soc. tinklai bus naudojami kaip mokamos reklamos kanalas, ar tik ryšiui su klientais palaikymui ir stiprinimui.

Jau senai žinoma, kad kokybiškas ir lengvai suprantamas turinys svetainėje, soc. tinkluose atneša daug didesniu pardavimus. Daugelis įmonių samdo specialius darbuotojus vien tik reklaminio ar informacinio teksto rašymui. Sėkmingo ir kokybiško turinio kūrimas yra sudėtingas procesas, palikite tai mums. Patikėkite, turinio kūrimui reikalinga patirtis, tik tada tekstas tampa aiškus, kokybiškas ir patraukia dėmesį.

Patrauklumas, dizainas pritaikytas paslaugai ar produktui jau puse darbo. Sėkmingam ir konkurencingam verslui yra būtinas profesionalus logotipas, firminis stilius bei reklamos maketavimas. Mūsų komandoje yra dvi jaunos, bet jau 10 metų patirtį turinčios dizainerės, todėl mūsų sukurti maketai garantuoja ilgus metus šlifuotą kokybę, šiuolaikišką ir madingą požiūrį į paslaugos atlikimą. 
Skaitmeninė reklama susideda iš teksto ir vaizdo. Kad pasiektume norimus rezultatus, būtinas profesionalus vaizdas ir kokybiškas konvertavimas į reklaminį banerį, išlaikant aukščiausią kokybę, su mažiausiai užimamos vietos.

Geri sprendimai atsiranda iš patirties, o patirtis - iš blogų sprendimų.

B. le Patneris

Pagaminsim jums reklamą

© 2022 UNIPARTNER