SKAITMENINĖ RINKODARA

SEO turinio rašymas

SEO straipsniai, tekstai, fotografavimas, promo filmavimas

SEO reitingą lemia turinio kokybė 

p

Raktažodžiai - jūsų originalumas

p

Optimalus turinys -aukštesnis reitingas

p

SEO ir reklaminio turinio kūrimas

Turinys yra karalius. Jau turbūt žinot. Google uždavė tokią natą ir visi turime prie to taikytis. Tačiau, tai teisinga ir svarbu, nes turinys jūsų verslo ar individualios veiklos atspindys. Turinys svarbus jūsų klientams ar žmonėms susijusiems su jūsų veikla. Kokybiškai sudėliotas, lengvai skaitomas ir įdomus turinys parašytas išlaikant SEO semantiką, tikras perlas Google botams. Būtina įvertinti vizualizacijos priedus kaip nuotraukos ar grafikai jei tam yra galimybė. Video nuostabiai padidina jūsų klientų laiką praleistą svetainėje ir ženkliai pataiso bounce reitą mažėjimo kryptimi. Tai priduoda puslapiui daug taškų, kurie virsta SEO rezultatais. 

Kokybiškas ir lengvai suprantamas turinys, svarbus ne tik svetainėje, tačiau ir socialinuose tinkluose ar bloguose. Registracijos paslaugų ar skelbimų portaluose su tinkama ir tiksline informacija padeda SEO susieti su jūsų svetaine. Įmonės norinčios pačios kurti savo prekių ar paslaugų turinį samdo atskirą darbuotoją reklaminio ar kitokio pobūdžio teksto rašymui. Sėkmingo ir kokybiško SEO turinio kūrimas yra sudėtingas procesas ir ne kiekvienas sugeba aiškiai ir sklandžiai dėstyti mintis, formuluoti sakinius.

Mes esamų jūsų partneriai tokioms situacijoms, padėsime ne tik jus lengviau rasti internete, tačiau ir sukurti informaciją, kuri patrauktų jūsų klientų dėmesį.

Mes rašome:
 - SEO turinio kūrimas svetainėms;
 - Straipsnius apie produktus ar paslaugas;
 - Sugalvojame šūkius, kurie skambės garsiai ir užtikrintai;
 - Socialinių tinklų įrašų tekstus.

Turinio analizė ir kūrimas

Jūsų svetainės reitingą lemia turinio kokybė

Norint, turėti aukštą poziciją pagal tam tikrą užklausą, reikalingas geras vidinis puslapis. Tai tiesiogiai visumos kodo ir turinio rezultatas. Informacija turi būti įtraukianti ir nurodanti ką dar klientas turi padaryti, kad sužinotų daugiau. Originalumas labai svarbu. Nuotraukos, video, tekstas, viskas turi dominti. Google pakeitė algoritmą, todėl svetainės SEO turinio kokybė tapo aukščiausio lygio faktoriumi. Taigi, jei neturite kokybės – bėda ir su vieta paieškos rezultatuose.


Raktažodžiai padeda išsiskirti

Raktiniai arba veiklą, produktus atspindintys žodžiai yra rodikliai, indentifikuojantys jus paieškos sistemoje. Tai atspindi ką jūs veikiate arba kuo prekiaujate. Kitaip tariant, raktažodžiai arba frazės, kaip jūsų ieško bet kas. Dar palyginti neseniai Google buvo lengva apgauti ir užteko prisirašyti eilę raktinių žodžių, kuriuos botai indeksavo ir jus rodydavo paieškos rezultatuose. Tačiau dabar, tai praeitis ir Google iš mūsų reikalauja kur kas subtilesnio ir daugiau pastangų reikalaujančio darbo, kad jus surastų. Raktinės frazės negali būti atsietos nuo turinio, lygiai taip pat, kaip ir turinys neturėtų atsiskirti nuo veiklos.

Raktiniai žodžiai
SEO turinio kūrimas


SEO turinio kūrimas, svarbu optimalumas

Optimalus SEO turinio kūrimas - tai įdomus tekstas, parašytas SEO semantika, trumpais ar vidutiniškais sakiniais. Struktūra ir mintis pasikartojanti, papildanti vieną pastraipą kita. Nuotraukų formatai adaptuoti web puslapiams. Stilių aprašantys CSS, neperkrautas su aiškia struktūra, išlaikant hierarchiją ir nuorodų taisykles.
Be optimalaus turinio puslapis paprasčiausiai nepasieks optimalių rezultatų. Optimizuoti puslapiai vertinami kaip vartotojui naudingas turinys, ir pats Google suinteresuotas, kad jo organiniuose rezultatuose būtų būtent jūsų nuoroda, o ne konkurento.

GERIAUSIAS SEM ir SEO TURINIO KŪRIMO RECEPTAS

Sėkmės receptas sąlygotas nuojauta ir praktika. Svarbu detalės. Visi gali užpildyti turinį, tačiau svarbu tikslumas ir patrauklumas. Google neteikia tikslios informacijos, kokia vertė yra svetainės kokybė, greitis ar joje esantis turinys. Aišku viena, jei norite užimti aukštesnę poziciją, kažkas turės nusileisti. Jei atlikote visus namų darbus iki tol, tuomet teks pasistengti dėl turinio. Google nuolat atlieka gerojo policininko vaidmenį ir kovoja su nesąžiningu SEO darbu, kai visiškai nevertus pilnus pritempto teksto puslapius "specialistai" iškelia į viršų. Šiuo metu trendas, kokybiškas turinys ir puikiai adaptuotos telefonams ir planšetėms puslapiai.

Kliento analizė

 • Veiklos analizė

 • Konkurentų analizė

 • Klientų analizė

 • Turinio vertinimas

 • Tikslų nustatymas

SEM ir SEO analizė

 • Klaidų analizė

 • Dizaino vertinimas

 • Struktūros vertinimas

 • Analitikos vertinimas

 • Turinio analizė

SEO turinys

 • Koregavimas

 • Turinio papildymas

 • Struktūra

 • Dizainas

 • Meta duomenys

SEO ryšiai

 • Registracija portaluose

 • Išorinio turinio kūrimas

 • Informacijos platinimas

 • Straipsnių kėlimas 

 • Kitų platformų išnaudojimas

Padaryk geriau nei konkurentai, jie laukia klientų, tu jų susirask.

Pagaminsim jums reklamą

© 2024 AdPartner